Doktor Ara

İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan kaynakları politikamız; hasta odaklı yaklaşım ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, sağlık kuruluşu içinde yüksek potansiyalleri  seçmek, performans yönetim sistemi ile performansı değerlendirmek ve kariyer planlaması yapmak, çalışanların bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirmek için sürekli eğitim çalışmalarına yer vermek, eğitimli ve yüksek nitelikli çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğini sürdürmek olarak tanımlanmaktadır. Eğitim bir kuruluşun çalışanlarına dolayısıyla kendi geleceğine yaptığı en önemli yatırımdır.

 

Sağlık sektöründe öncü bir kuruluş olan LIFEPORT HOSPITAL çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her tür fırsatı yaratır. İnsan kaynaklarının misyonu, sağlık sektöründe en çok tercih edilen sağlık kuruluşu olmasını sağlamaktır. Çalışanlara gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, çalışan memnuniyetinin devamlılığını ve sürekli üstün performans göstermelerini sağlamaktır. Seçme ve yerleştirmede ana ilke; hiçbir ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere sahip kişilere eşit fırsat vermek ve ilerleme olanağı sağlamaktır. Uygun olan adaylar, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından görüşmeye alınmakta, uygun görülenler ilgili iş alanları ve teknik görüşmelerin yapılması için yönlendirilmektedir. İşe alınanlar için sağlık kuruluşuna uyum süresi içinde ön oryantasyon ve genel oryantasyon programları düzenlenmektedir.

Başvurularınızı ik@lifeporthospital.com.tr adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Başvuru için Özgeçmiş (CV) Gönderiniz
“Genel iş Başvurusu” gerçekleştirebilirsiniz. İnsan Kaynakları ekibimiz, profilinize uygun bir pozisyon açıldığında sizinle iletişime geçecektir.
Bizi sosyal medyada
takip etmek ister misiniz?
Bizden haberdar olmak
ister misiniz?
call-center